Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


  розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі...                         .   

  до гостьової ...

 

Функції видатних особистосте

Ви - весела, життєрадісна людина, яка вміє щиро сміятися - значить вам сюди. На даній сторінці зібрано дивні, дещо незрозумілі і на перший погляд недоречні вислови різноманітних людей, які реально були сказані...

  переглянути ...

Розміщення реклами
.

Розміщення реклами на нашому сайті здійснюється післяоплатою у формі Web Money та EGOLD.

Ви можете розмістити у нас на сайті:

___   баннер розміром  468х60 терміном на 7 днів ( 2$ ), на 30 днів ( 5$ ), на 90 днів ( 10$ ).

___   текстова зсилка розміром до 100 символів на 7 днів ( 0,25$ ), на 30 днів ( 0,75$ ) на 90 -  ( 2$ ).

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, тоді пришліть нам на e-mail myltiaka@ukr.net лист з темою "реклама". В ньому вкажіть код вашої зсилки і термін, на який ви бажаєте її розмістити. Впродовж доби вам буде надіслана відповідь з силкою на сторінку, де ми розмістили вашу рекламу. Вона буде розміщена на 1 день, і в разі несплати буде видалена. Після отримання вами нашого листа, сплатіть встановлену суму на  гаманець  Z212743090452 ( в примітці вкажіть "Оплата за розміщення реклами на сайті  kivi-x.if.ua" і свій e-mail ).

Для отримання додаткової інформації щодо розміщення реклами на даному сайті зв'яжіться з адміністратором.

 

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved