Kivi-X company
 
   

.

   адміністрація сайту


  розміщення реклами


   обмін зсилками


   співпраця


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Дівчина тижня

На нашому сайті відкрито нову сторінку присвячену ДІВЧАТАМ. Також ми оголошуємо конкурс "Міс Kivi-X 2006-2007". Для участі в конкурсі вам потрібно надіслати нам своє фото з детальною інформацією, яка ...

детальніше ...

 

 Наша гостьова

Вам сподобався наш сайт, ви знайшли на ньому щось цікаве і прикольне, абож не знайшли того, що шукали - тоді залиште всі свої відгуки і пропозиції щодо удосконалення даного сайту в гостьовій книзі... 

  до гостьової ...

Співпраця
.

Ми раді вітати вас на даній сторінці, адже вона присвячена співпраці з нашим сайтом. Під словом співпраця ми розуміємо наступне:

___ співпраця з іншими сайтами подібної тематики з метою збільшення відвідуваності сайту, його наповнення...

 

___ співпраця з відвідувачами сайту, які бажають зробити свій внесок в розвиток даного ресурсу. Ви можете співпрацювати з нами знаходячи інформацію для вже існуючих рубрик, або ж висловити ідею щодо створення нової рубрики. Якщо розглянувши ідею   ми дійдемо висновку, що вона є корисною для нашого сайту, то ви можете стати нашим партнером і зайнятися її оформленням.

 

___ співпраця з програмістами, дизайнерами та іншими комп'ютерно грамотними людьми з приводу розробки спільних проектів.

Якщо у вас виникли якісь питання щодо змісту даної сторінки __ зв'яжіться з адміністратором сайту.

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved