Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

bf6d67d3


 

 

 Ваші розробки

Ви - цікава, творча і талановита людина, яка має власні доробки в галузі програмування, дизайну, чи ще чогось цікавого і красивого, але не має змоги продемонструвати це іншим, тоді не гайте часу і абсолютно безплатно розмістіть це все у нас на сайті і дізнайтеся думку інших про ваш талант. ......................... .

детальніше ...

 

 Картинки Kivi-X

Веселі, яскраві, прикольні і водночас стильні та красиві картинки Kivi-X можуть з'явитися у вас на робочрму столі. Переглядайте іобирайте картинку на свій смак, адже вибрати є з чого, і ...  в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в в

  переглянути ...

Проект "Галактика" v. 1.0

Скриншот програми  |  Майбутні версії  |  Як отримати програму?


Ласкаво просимо у світ цікавого, незвіданого і неосяжного космосу. За всю історію людства було висунуто надзвичайно багато різних ідей та гіпотез щодо походження Всесвіту, щодо його законів, закономірностей, певних правил гармонії ... Дана програма покликана показати Вам всю велич і могутність простору, в я кому наша планета лишень порошинка. Ми відкриємо Вам очі на дивовижні процеси, що відбуваються як на сусідніх планетах, так і в галактиках віддалених від нас на мільйони світлових років. Ми не тільки розкажемо Вам про все це, але й покажемо в ілюстраціях.

Планети Сонячної системи: як багато Ви про них знаєте, наскільки вони подібні до Землі, чи було на них колись життя? Галактики: що вони являють собою, наскільки вони різноманітні, які таємниці приховують у собі, яка з них знаходиться найближче до нас, яка з них найбільш подібна до нашої? Всесвіт: скільки Йому років, як Він утворився, як розвивався, на скільки Він великий, з чого складається, чого від Нього очікувати в майбутньому? На ці, та багато інших питань, Ви отримаєте відповідь прочитавши дану підбірку статей, які базуються суто на наукових дослідженнях і відкриттях. Ніяких вигадок і неправдивої інформації Ви тут не знайдете. Факти, наукові припущення, гіпотези, моделі будови космічних тіл — ось, що ми представляємо Вашій увазі.

Щиро надіємось, що ви почерпнете багато нових і корисних знань пройшовшись сторінками даної програми. І маємо впевненість у тому, що час проведений з нами не буде марно згаяним для Вас.

Галактика v 1.0 містить в собі три рубрики: "Сонячна система" (50 статей), "Всесвіт" (27 статей) і "Позаземне життя" (5 статей). Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку з інформацією, як отримати програму.

.

                                                                                                           З повагою компанія Kivi-X

   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2023. All rights reserved