Kivi-X company
 
   

.

   Kivi-X soft


   ваші розробки


   додати ресурс


   задати питання


Співпраця

Якщо у вас є цікаві ідеї, пропозиції, задуми щодо наповнення даного сайту будь ласка пишіть нам. Ми відкриті для будь-якої співпраці. Якщо вас зацікавила дана інформація перейдіть сюди.


Реклама

Тут може бути розміщена ваша реклама. Звичайно ж реклама буде розміщена не просто так. Також тут можуть бути зсилки  інших сайтів. Детальніша інформація знаходиться тут.


Лічильники

 

Лечение наркозависимости наркомания симптомы и Лечение.


 

 

 Дівчина тижня

На нашому сайті відкрито нову сторінку присвячену ДІВЧАТАМ. Також ми оголошуємо конкурс "Міс Kivi-X 2006-2007". Для участі в конкурсі вам потрібно надіслати нам своє фото з детальною інформацією, яка ... ................... .

детальніше ...

 

 Проект Power WMZ

У вас є свій сайт? Вам потрібні гроші? Тоді візьміть участь в унікальній LML піраміді, яка реально приносить дохід. Більш як 250 000$ - результат доступний кожному. Для тог , щоб взяти участь у даному проекті...

  детальніше ...

Проект "Галактика"

Скриншот програми  |  Майбутні версії  |  Як отримати програму?


На даний час іде робота над майбутньою версією "Галактики". В новій версії поповняться свіжою інформацією вже існуючі розділи, так як створення нових не передбачається. Зміна дизайну також не очікується.

Якщо у вас є ідеї щодо вигляду, оформлення, вдосконалення чи побудови даної програми, або ж ви можете надати певні послуги, як програміст, тоді пишіть автору myltiaka@ukr.net


   
     
  Copyright Kivi-X 2005-2021. All rights reserved